Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Jarocinie

Strona główna Porady prawne

Bartosz Kowalak

30 stycznia 2019

Chcielibyśmy poinformować, iż Kancelaria wspólnie z Panią Adwokat Anną Konrady i Radcą Prawnym Joanna Nowacką otworzyła nowy punkt obsługi prawnej, filię, oddział Kancelarii w Jarocinie.

Zarówno Pani Adwokat Konrady jak i Panią Mecenas Nowacka pochodzą z ziemi jarocińskiej, tu mieszkają ich rodziny i z Jarocinem o okolicami są związane.

Dlatego też Kancelaria wspólnie z obiema Paniami postanowiła podjąć ten nowy projekt kierując swoje usługi bezpośrednio do mieszkańców Jarocina, ale także Pleszewa, Gostynia, Krobi, Śremu, Środy Wielkopolskiej, Borku Wielkopolskiego, Kożmina, Krotoszyna. Słowem południowej wielkopolski.

Ze stroną Kancelarii mogą Państwo zapoznać się pod linkiem: www.kancelariajarocin.pl ,

a bezpośredni kontakt telefoniczy do Kancelarii można uzyskać pod tym numerem: 575 641 021

 

Zakres pomocy prawnej świadczonej w w naszej Kancelarii w Jarocinie nie będzie się zasadniczo różnił od zakresu usług świadczonych w naszej poznańskiej siedzibie.

Pani Adwokat Anna Konrady świadczy pomoc prawną w zakresie prawa karnego, obrony karnej, reprezentacji osób poszkodowanych i pokrzywdzonych przestępstwem, w sprawach związanych z wypadkami drogowymi, czy jazdą pod wpływem alkoholu. Zajmu się także prawem odszkodowań, dochodzeniem zadośćuczynienia za skutki wypadków i odszkodowania za zniszczone mienie.

Pani Mecenas Joanna Nowacka prowadzi także sprawy odszkodowawcze, specjalizuje się jednak także w prawie spadkowym: zachowek, dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku jak i rodzinnym: alimenty, rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem.

Obie Panie są także specjalistkami w prowadzeniu procesów sądowych, a na sali rozpraw w Sądach spędziły już długie godziny.

Ponadto cały zespół Kancelarii w Poznaniu także jest do Państwa dyspozycji w całym szerokim zakresie spraw, które nasza Kancelaria prowadzi.