Porady online

Strona główna

Porady online

PORADY ONLINE

W związku z kierowaniem do naszej Kancelarii coraz większej liczby zapytań odnośnie udzielania internetowych porad prawnych, nasza Kancelaria postanowiła wdrożyć nowe rozwiązania.

Mamy świadomość, że wielu Klientom zależy na szybkim rozwiązaniu swojego problemu prawnego. Jednak często Klienci nie mają możliwości bezpośredniego spotkania z adwokatem czy radcą prawnym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy skorzystanie z porad prawnych online, które zdaniem naszych prawników są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego świadczenia usług prawnych.

Dla kogo kierujemy ofertę porad online?

Możliwość skorzystania z porad online w szczególności skierowana jest dla osób, które ze względu na stan zdrowia lub podeszły wiek nie mają możliwości, aby osobiście przybyć na spotkanie w siedzibie Kancelarii, mieszkają poza Poznaniem lub poza granicami Polski, albo po prostu – nie mają czasu na osobisty kontakt.

Dla naszych prawników okoliczności te nie stanowią żadnego problemu!

Jaką formę kontaktu proponujemy?

Forma kontaktu zależy od osobistych preferencji Klienta. Klient może sam zadecydować czy woli załatwić sprawę online przez Internet przy pomocy maila lub wideokonferencji przez Skype czy też przez telefon. Już po pierwszej rozmowie, prawnik z naszej Kancelarii może dokonać wstępnej oceny sprawy oraz stwierdzić czy problem Klienta może zostać rozwiązany bez konieczności osobistego spotkania.

Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna z Poznania oferuje udzielenie porady prawnej online w takim samym standardzie, w jakim to odbyłoby się spotkanie w siedzibie naszej Kancelarii.

Celem umożliwienia udzielenia porad online jest udzielenie szybkiej, rzetelnej oraz wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące Klienta pytania.
Jedynym warunkiem, aby skorzystać z usługi porad online naszej Kancelarii jest dostęp do Internetu.

Co w przypadku, gdy Klient nie ma możliwości, aby odbyć konferencję online?

Dla naszego zespołu nie stanowi to problemu. Porad prawnych możemy udzielić również telefonicznie. W takim przypadku, Klient przed umówioną rozmową wysyła na nasz adres mailowy kancelaria@prawnikpoznanski.pl dokumenty niezbędne do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi.

Jak skorzystać z porady prawnej online?

W celu uzyskania pomocy prawnej online lub przez telefon należy wykonać kilka nieskomplikowanych kroków:

  • Klient może zadzwonić do Kancelarii na numer tel. +48 61 2224963 lub 795 002 403 i wyjaśnić czego dotyczy sprawa, może również przesłać wiadomość e – mail wraz z opisem problemu prawnego oraz pytaniem na adres kancelaria@prawnikpoznanski.pl lub może skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej Kancelarii w zakładce Kontakt,
  • podczas pierwszego kontaktu z Klientem, telefonicznie czy mailowo, prawnik naszego zespołu poinformuje Klienta czy jesteśmy w stanie udzielić porady na dany temat drogą elektroniczną oraz zaproponuje wysokość wynagrodzenia za udzielenie porady prawnej,
  • po zaakceptowaniu wysokości wynagrodzenia, Klient zobowiązany jest do jego uiszczenia na rachunek bankowy Kancelarii: 70 1020 4027 0000 1502 1054 5541,
  • niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty, prawnik naszej Kancelarii skontaktuje się z Klientem oraz udzieli porady prawnej w sposób wybrany przez Klienta.

Jak długo trwa porada prawna online?

Każdemu Klientowi, który zwróci się o pomoc do naszej Kancelarii poświęcamy odpowiednią dla jego problemu ilość czasu. Klientowi zapewniamy pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do jego problemu.

Usługę zleconą przez Klienta realizujemy w umówionym wcześniej z Klientem terminie w godzinach pracy Kancelarii, tj. od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw naszym Klientom, ustanowiliśmy dodatkowy dyżur w każdy poniedziałek w godzinach 16:00 – 18:00 dla Klientów, którzy nie są w stanie skontaktować się z nami w codziennych godzinach pracy Kancelarii.

W pilnych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu, nasi adwokaci i radcowie prawni są w stanie umówić się na spotkanie również poza wyznaczonymi godzinami pracy Kancelarii.

Regulamin świadczenia usług prawnych drogą elektroniczną

Tu możesz zapoznać się z zasadami, które akceptujesz, korzystając z naszych usług prawnych świadczonych drogą elektroniczną.

Przeczytaj Regulamin świadczenia usług prawnych drogą elektroniczną przez Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna.