Oddział kancelarii w Jarocinie

Strona główna

Oddział kancelarii w Jarocinie

+48 575 641 021  Kancelaria prawna Jarocin 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców południowej Wielkopolski, zdecydowaliśmy się rozszerzyć swoją działalność i otworzyć oddział Kancelarii w Jarocinie. Nasza oferta jest skierowana, oczywiście poza Klientami z Jarocina i okolic, również do mieszkańców Krotoszyna, Pleszewa, Gostynia, Środy Wielkopolskiej i Śremu.

Anna Konrady

Adwokat (prawnik w Jarocinie -spadki, zachowek, rodzinne, karne)

Łukasz Rozmiarek

Radca prawny (prawnik Jarocin: cywilne, spadki, rodzinne)

Oddział w Jarocinie prowadzony jest głównie przez adwokat Annę Konrady,  która pochodzi z ziemi jarocińskiej niemniej jednak nasi Klienci mogą liczyć na pomoc wszystkich prawników pracujących Kancelarii. Każdy z nas specjalizuje się w innych dziedzinach prawa (prawo karne, spadki, odszkodowania, rozwody), co gwarantuje Państwu najwyższy poziom usług, zwłaszcza, że w naszej pracy od zawsze stawiamy na wzajemne zaufanie i współpracę.

Oddział Kancelarii w Jarocinie prowadzi Pani Adwokat Anna Konrady. Łukasz Rozmiarek i Joanna Jędrzejewska.

Oddział Kancelarii w Jarocinie mieści się przy Alei Niepodległości 6. Wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem lub współpracą mogą się z nami skontaktować pod numerem telefonu: +48 575 641 021 bądź mailowo: adwokat@kancelariajarocin.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www: kancelariajarocin.pl