BEZPŁATNA POMOC PRAWNA DLA OFIAR PRZESTĘPSTW – W Biurze Kancelarii Adwokackiej w Jarocinie

Strona główna Porady prawne

Bartosz Kowalak

18 lutego 2019

 

Adwokaci z Naszej Kancelarii w tym roku biorą udział w „Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2019”.

Porad prawnych, co należy podkreślić zgodnie z regulaminem akcji udzielanych bezpłatnie, adwokaci z Naszej Kancelarii będą udzielać w Naszym Biurze w Jarocinie.

Tak więc jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem, ofiara przemocy, oszustwa, czy nawet uczestnikiem wypadku drogowego  to w dniach od 18 do 22 lutego 2019 r. w: poniedziałek od godz. 8-16 wtorek 10-18, środa 8-16 i piątek 10-18, możesz uzyskać darmowa pomoc prawną adwokata w Jarocinie.

Oczywiście jeżeli nie mieszkasz w Jarocinie, to w żaden sposób nie oznacza, iż nie możesz skorzystać z akcji pod Szyldem Adwokatury Polskiej. Po pierwsze także inne Kancelarię Adwokackie włączyły się e tę akcję, po drugie zapraszamy serdecznie do naszej Kancelarii nie tylko mieszkańców Jarocina, ale również Pleszewa, Gostynia, Żerkowa, Koźmina, Krotoszyn,a Ostrowa, Środy, Śremu

W celu umówienia się na spotkanie z adwokatem zadzwoń pod numer: 575 641 021,
napisz do nas maila: kancelariajarocin@prawnikpoznanski.pl
lub odwiedź naszą stronę www.kancelariajarocin.pl.

Lub przyjdź do Naszego biura przy ul. Kościuszki 17 w Jarocinie.

 

Wszystkie porady w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Poszkodowanym są oczywiście darmowe.  Natomiast bezpłatny charakter porady prawnej udzielanej przez adwokata i tak zapewnia pełny profesjonalizm udzielanych konsultacji.

 

Adwokat w Jarocinie Anna Konrady